Jem iné: Škola varenia s pridanou hodnotou

Jem iné: Škola varenia s pridanou hodnotou

Splnil sa nám sen. Áno, máme krásny priestor v centre mesta, v Starej Tržnici, kde s vami môžeme zdieľať naše predstavy a myšlienky, inšpirovať vás a snáď aj edukovať. Oveľa dôležitejšie je však to, že dávame priestor nielen vám a nám, ale aj našim lektorom – vašim učiteľom.

Boli  by sme radi, aby naše kurzy boli otvorené pre vás všetkých, ktorí sa chcete zoznámiť s potravinami, kedysi bežne využívanými a dnes znovu objavenými, a ktorí sa zaujímate o to, aký veľký vplyv má stravovanie na stav ľudského organizmu.

Rozmanitosť našich kurzov bude spočívať aj v použitých surovinách. Budeme variť tak z kvalitného farmárskeho mäsa, ako aj vegetariánske jedlá, či jedlá pre tých, ktorí trpia potravinovými intoleranciami, alergiami a rôznymi zdravotnými problémami. Usilujeme sa o návrat späť k tradičným, kvalitným a chutným potravinám. Pokiaľ to bude možné, budeme variť z lokálnych a farmárskych surovín.

Veríme, že sa nám podarí vytvoriť neformálne vzdelávacie miesto, ktoré bude sieťovať odborníkov, ale aj laikov s pozitívnym postojom k vareniu ako takému,  vo všetkých svojich podobách.

Ak sa pridáte, je veľká šanca, že sa nám to podarí 🙂

Jem iné Team

Žiadne komentáre

Komentovať