Medzinárodný deň jedla s Jem iné a nadáciou Gastromnia - poďakovanie | Foodkut
1350
post-template-default,single,single-post,postid-1350,single-format-standard,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Medzinárodný deň jedla s Jem iné a nadáciou Gastromnia – poďakovanie

Medzinárodný deň jedla s Jem iné a nadáciou Gastromnia – poďakovanie

Vážení partneri, spoluorganizátori, kolegovia, dobrovoľníci a v neposlednom rade aj milí návštevníci,
v mene občianskeho združenia Jem iné by sme sa Vám všetkým chceli veľmi pekne poďakovať za prejavenú dôveru, pomoc pri realizácii projektu, Vašu energiu a čas, ktorý ste nám venovali. 

Nižšie Vám posielame odkaz na prezentáciu a všetky informácie k realizovanému podujatiu Medzinárodný deň jedla 2015 s Jem iné a nadáciou Gastromnia. Myslím, že sme tému nápoje a pohyb ako nástroj proti narastajúcej obezite detí veľmi pekne spropagovali. Prišlo nás pozrieť veľa návštevníkov, odkomunikovali sme pripravovaný projekt Skutočne zdravá škola, deti sa zahrali, zašportovali aj niečomu priučili, s rodičmi sme sa porozprávali a vymenili si skúsenosti ohľadom zdravej výživy. Taktisto sme vyhodnotili súťaž o NAJ desiatu.
Všetky novinky ohľadom podujatia ako aj fotoprezentáciu s NAJ desiatami nájdete na FB stránke eventu.
Prezentáciu s informáciami o zapojenom počte ľudí nájdete tu.
Prvé fotografie z podujatia nájdete tu. Ešte pribudnú albumy od ďalších 2 fotografov / veríme, že v priebehu týždňa /.
Predstavenie projektu SZŠ Slovensko na stránkach Modrého koníka si môžete pozrieť tu.
Budeme radi, ak tieto informácie vyzdieľate podľa vlastných možností. V prípade akýchkoľvek otázok nás zastihnete emailom alebo telefonicky.
Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri organizácii projektu a verím, že sa nám v budúcnosti opäť pri inej príležitosti podarí nájsť ďalšie takéto zmysluplné prepojenie 🙂
S pozdravom,
Aneta
Žiadne komentáre

Komentovať